Działamy na Polskim rynku od 2001 roku, doświadczenie w pustakach szklanych mamy od 1993 roku. Znajomość produktów oferowanych przez nas pozwala udzielić Naszym klientom fachowej porady przy wyborze pustaków szklanych lub innych artykułów, które można zakupić w firmie Glasspol.pl luksfery pustaki szklane szkło fusing. Firma Glasspol.pl luksfery pustaki szklane szkło fusing proponuje innowacyjne rozwiązania z pustaków szklanych. Okna wykonane z luksferów mogą tworzyć całe moduły wraz z oknami wentylacyjnymi, których jesteśmy wyłącznym importerem. Dzięki nim doświetlenia z pustaków szklanych mogą służyć jako okna.

Jesteśmy wyłącznym importerem luksferów o ognioodporności:
EI 15, EI 30, EI 60.

Nasza oferta to nie tylko pustaki szklane, ale także szkło fusing, umywalki szklane, kabiny prysznicowe, okna wentylacyjne, cegły szklane, podokienniki i oświetlenia LED. Zapraszamy do podstron!

Pracownicy Glasspol.pl luksfery pustaki szklane szkło fusing służą pomocą w wyborze poszukiwanego produktu przez Państwa oraz dobrania tak pozostałych akcesoriów do zamontowania luksferów, aby efekt końcowy był taki jak Państwo sobie tego życzycie!

   Okienko wentyacyne 2x1 otwarte